Menu

Seiklusmatk  

Seiklusmatk vanas Kohtla karjääris. See on kaardi järgi orienteerumine, vihjete järgi otsimine,  koopa ja aarde leidmine, parvega veetakistuse ületamine, rippsild jne. Vajalik on täpsem orienteerumisoskus (piisab, kui üks grupist oskab ). Eesmärk: Looduses liikumine, meeskonnatöö ja ülesannete lahendamine. Sihtpunktis ootab maastur safarisõiduks. Distantsi miinimum ca. 3 km. Lihtsustamiseks võimalik rada tähistada. Sisaldab lühikese instruktaaži orienteerumiseks,  kaarti, kompassi, esmaabipakki ja vajadusel eksinute juhatamise. Rühma suurus 2-25 inimest, kestvus1,5h. NB! Seiklusmatk on seotud teenus karjäärisafariga! Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.
 

Karjäärisafari   

See on retk maasturitega Aidu karjääris, mis on pooleldi kattunud metsaga ning pooleldi paekiviväljadega. Retk viib läbi kraavide, metsasihtide ja raske tehismaastiku. Teel ei puudu ka tipud, tehisjärved ning karjäärikanjonid.  Matka jooksul näeb ja kuuleb huvitavaid fakte energia ning keskkonna teemal. Rühma suurus 2-25 inimest ja kestab 1,5h. Vaata pilte.Vaata hinnakirja siit.


Veematk Aidu karjääris

Veematkal on võimalik meeskondlik sõit kanuude, parvede või draakonipaadiga veega täitunud vanas põlevkivikarjääris. Veeteede pikkus  on 5-25 km ning grupp saab valida marsruudi vastavalt oma soovidele. Kanuud mahutavad kuni 18 inimest, draakonipaat 8-11 inimest ja parved 4- 12 inimest. Matk kestab 1,5h. Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.


Maa-alune ekskursioon

Maa-alune ekskursioon kaevanduspargis. Ekskursioon toimub maa all endise Kohtla kaevanduse käikudes – tutvustatakse endiste kaevurite tööpaiku, töötavat kaevandustehnikat, lõhkeaineladu, sõita saab allmaarongiga ning proovida kaevuripuuriga puurimist. Rühma suurus 2-30 inimest ja kestab 1,5h. Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.


ATV-safari

Sõit toimub sellistel teedel ja radadel, kuhu ka off-road džiibiga ei saa. On erilisi radu, kergest väga raskeni. Väga tähtis on võtta kaasa vahetusriided ja kummikud. Enne sõidu algust väike väljaõpe, kuidas ATV-ga sõita. Kaasa saab sõidukindad, kiivri ja instruktori/giidi. Kestab 1,5h. NB! Sõidukit ei anta kasutusse, kui olete tarvitanud alkoholi. Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.


Off-Road safari

Sõit maasturitega ümber Aidu karjääri + kõik huvitavad kohad karjääris: Sipelgamägi, sõudekanal, vanad settebasseinid, veega täitunud tranšeed, kivihiis, karjääri vingeim vaade, jõe läbimine jne. Giid jõuab kindlasti rääkida nii põlevkivi kui keskkonna teemal. See on päev täis põnevat maastikku ja samas ka tõsine off-road elamus. Võimalus ka ise roolis olla. Sõidu sees ka toitlustus. Rühma suurus 2-15 suvel ja talvel 2-10 inimest. Kestab 3-4h. Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.


Enduro-safari

Sõit toimub Enduro tsiklitega karjääri tehismaastikul. Enne sõitu on äärmiselt tähtis määratleda raja raskustase, rühmas ei pruugi kõik alati tsikliga maastikul toime tulla. Kui endal tsiklit ei ole, soovitame selle rentimist meie koostööpartneritelt. Klienditeenindus on selles abiks. Sõidu sees ka toitlustus. Rühma suurus 2-20 inimest. Kestab 5h. Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.

 

©Copyright Adrenaator. All Rights Reserved.