Menu

Seiklusmatk  

Seiklusmatk vanas Kohtla karjääris. See on kaardi järgi orienteerumine, vihjete järgi otsimine,  koopa ja aarde leidmine, parvega veetakistuse ületamine, rippsild jne. Vajalik on täpsem orienteerumisoskus (piisab, kui üks grupist oskab ). Eesmärk: Looduses liikumine, meeskonnatöö ja ülesannete lahendamine. Sihtpunktis ootab maastur safarisõiduks. Distantsi miinimum ca. 3 km. Lihtsustamiseks võimalik rada tähistada. Sisaldab lühikese instruktaaži orienteerumiseks,  kaarti, kompassi, esmaabipakki ja vajadusel eksinute juhatamise. Rühma suurus 2-25 inimest, kestvus1,5h. NB! Seiklusmatk on seotud teenus karjäärisafariga! Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.
 

Karjäärisafari   

See on retk maasturitega Aidu karjääris, mis on pooleldi kattunud metsaga ning pooleldi paekiviväljadega. Retk viib läbi kraavide, metsasihtide ja raske tehismaastiku. Teel ei puudu ka tipud, tehisjärved ning karjäärikanjonid.  Matka jooksul näeb ja kuuleb huvitavaid fakte energia ning keskkonna teemal. Rühma suurus 2-25 inimest ja kestab 1,5h. Vaata pilte.Vaata hinnakirja siit.


Veematkad Aidu karjääris ja Purtse jõel

Veematkal on meeskondlik sõit kanuude või raftiparvedega veega täitunud vanas põlevkivikarjääris või Purtse jõel. Veeteede pikkus  on 5-25km, koostame marsruudi vastavalt grupi soovidele! Kanuud mahutavad kuni 25 inimest ja parved 4- 12 inimest. Matkad kestavad alates 1,5h. Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.


Maa-alune ekskursioon

Maa-alune ekskursioon kaevanduspargis. Ekskursioon toimub maa all endise Kohtla kaevanduse käikudes – tutvustatakse endiste kaevurite tööpaiku, töötavat kaevandustehnikat, lõhkeaineladu, sõita saab allmaarongiga ning proovida kaevuripuuriga puurimist. Rühma suurus 2-30 inimest ja kestab 1,5h. Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.


ATV-safari

Sõit toimub sellistel teedel ja radadel, kuhu ka off-road džiibiga ei saa. On erilisi radu, kergest väga raskeni. Väga tähtis on võtta kaasa vahetusriided ja kummikud. Enne sõidu algust väike väljaõpe, kuidas ATV-ga sõita. Kaasa saab sõidukindad, kiivri ja instruktori/giidi. Kestab 1,5h. NB! Sõidukit ei anta kasutusse, kui olete tarvitanud alkoholi. Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.


Off-Road safari

Sõit maasturitega ümber Aidu karjääri + kõik huvitavad kohad karjääris: Sipelgamägi, sõudekanal, vanad settebasseinid, veega täitunud tranšeed, kivihiis, karjääri vingeim vaade, jõe läbimine jne. Giid jõuab kindlasti rääkida nii põlevkivi kui keskkonna teemal. See on päev täis põnevat maastikku ja samas ka tõsine off-road elamus. Võimalus ka ise roolis olla.  Rühma suurus 2-15 suvel ja talvel 2-10 inimest. Kestab 3-4h. Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.


Enduro-safari

Sõit toimub Enduro tsiklitega karjääri tehismaastikul. Enne sõitu on äärmiselt tähtis määratleda raja raskustase, rühmas ei pruugi kõik alati tsikliga maastikul toime tulla. Kui endal tsiklit ei ole, soovitame selle rentimist meie koostööpartneritelt. Klienditeenindus on selles abiks. Sõidu sees ka toitlustus. Rühma suurus 2-20 inimest. Kestab 5h. Vaata pilte. Vaata hinnakirja siit.

 

Ujuvsaun 

Ujuvsaun asub Aidu karjääris. Saun mahutab 6 inimest, koos platvormiga kuni 20 inimest. 

 

Mobiilne saun kümblustünniga

Mobiilse sauna koos kümblustünniga saate tellida endale sobivasse kohta. NB! Kümblustünni eelduseks on 1mvee olemasolu. 

 

Telksaun 

Telksaun on ainulaadne, kuna seda saab transportida igale poole - rabajärve äärde, metsatukka.. 

 

Toitlustus

Meie kaudu saate tellida oma üritusele ka toitlustuse. 

 

©Copyright Adrenaator. All Rights Reserved.