Karjäärisafari

Karjäärisafari on retk maasturitega põlevkivikaevandamise karjääri raskesti läbitaval maastikul, mis on pooleldi kattunud metsaga ning pooleldi paekiviväljadega. Retk viib läbi kraavide ja piki metsasihte, ei puudu ka tipud, tehisjärved ning karjäärikanjonid. Kogenud giidid, kes teiega koos, teavad, kuidas energiateema kõigile põnevaks rääkida. Katsuda saab põlevkivi – Eesti pruuni kulda!
Karjäärisafari kestus 1,5 tundi.

Hind:  115 € 1 väike maastur, kuni 7 inimest.
220 € 1 suur lahtine maastur ( teisaldatav katus ),  kuni 19 inimest. Hooaeg aprillist septembri lõpuni.
320 € 1 suur lahtine ja 1 väike maastur, kuni 26 inimest.
420 € 1 suur lahtine ja  2 väikest maasturit, kuni 32 inimest.
Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Suuremate gruppide puhul soovitav valida mitu tegevust paralleelselt, grupid vahetavad tegevusi 1,5 tunnise intervalliga.

NB! Soovituslik riietus: Suure maasturi puhul võivad riided natuke veepritsmetega või tolmuga määrduda, pähe vastavalt ilmale soe peakate! Suur lahtine maastur sobib seiklejate alates 12 eluaastast, väike maastur sobib kõigile.

Karjäärisafari on läbi aegade olnud meie populaarseim teenus!

Karjäärisafariga sobivad kokku veel: seiklusmatk, ekskursioon kaevandusmuuseumis, kõhutäide kaevurisööklas, saun, öömaja.Teie jaoks sobivaima safarimatka saame kokku panna siis, kui on selgunud teie eelistused, ajalimiit ning huviliste arv. Küsi pakkumist nii suurtele kui väiksematele gruppidele kas meili teel adrenaator@gmail.com või +372 5046856