Menu

Ida-Virumaa üks suuremaid ja huvitavamaid kohti on endised kaevandusalad. Karjäär on suurepärane leid, mis on kohe Kohtla-Nõmme tee otsas. Kohas, kus igaüks saab kaasa kogemuse, hea elamuse ja ennekõike meeldejääva mälestuse.

Adrenaator Grupp OÜ asub Kohtla-Nõmmel. Meie töö on ka meie hobi. Tänu sellele suudame pakkuda igal aasta midagi uut ja vinget.

Meie peastaap asub Kohtla-Nõmmel ja sealt punkrist me juhime tervet enda laagrit, mille pindalaks on 25km2. Kõik tegevused toimuvad tehismaastikul, metsas, vees ja samuti ka maa-all. Meil on eri raskusega radu matkajatele ja erinevatele autodele, palju on näidata ja rääkida, seda kõike liikudes jala või istudes meie tehnikas, kus vaja tugevalt kinni hoida. 

Kõik teenused mida pakume, toimuvad kohas, kus oleme ise üles kasvanud ja lapsepõlve veetnud. See lisab meile professionaalsust rääkida asjadest moel mida teame, mitte mida oleme kusagilt lugenud.

Pakume tegevusi alates 1,5 tunnist kuni 2 päevani, olenemata rühma suurusest, seda iga kell ja iga päev. Viime läbi ka koolitusi, meeskonnapäevi ning õppematkasid. Seminarideks ja koolitusteks on pakkuda seminariruum, mis mahutab kuni 50 osalejat.

Võtke meiega julgelt ühendust ja me saame koostada teile laheda programmi, nii Sinule, su perele kui ka su kõikidele sõpradele või töökaaslastele. 

 

©Copyright Adrenaator. All Rights Reserved.