Sinu järgmine seiklus on siin...

ADRENAATOR

Seiklus täispööretel
Seiklused

TEENUSED

 

Seiklusmatk ”kõigile jõukohane”

Seiklusmatk toimub vanas Kohtla karjääris. See on kaardi järgi orienteerumine, vihjete järgi otsimine,  koopa ja aarde leidmine, parvega veetakistuse ületamine, purrete ja teiste põnevate takistuste ületamine. Vajalik on orienteerumisoskus (piisab, kui üks grupist oskab).

Eesmärk: looduses liikumine, meeskonnatöö arendamine ja ülesannete lahendamine. Sihtpunktis ootab maastur safarisõiduks. Distantsi miinimum ca. 2,8 km. Lihtsustamiseks võimalik rada tähistada. Sisaldab lühikest instruktaaži orienteerumiseks,  kaarti, kompassi, esmaabipakki ja vajadusel eksinute juhatamise. Matka saab lõpetada piknikuga, küsi menüüd!

NB! Seiklusmatk on seotud teenus karjäärisafariga!

Hind:
Kuni 10 inimest 120€
Edasi 10€/inimene
*soovitav grupi suurus on kuni 10 inimest korraga

Kestus: 1,5h

Seiklusmatk ”sportlik väljakutse”

Lisaks põhirajale pikem ja raskem versioon, rada on kokku 6,2 km, selle juures tõusumeetreid 380! See on pisiasi, mis tõmbab igal matkasellil näo naerule, kuna oleme harjunud, et Eestis on maa tasane. Veel ägedamad vaated, veel järsemad tõusud ja laskumised. Vanust soovitame vähemalt 15 eluaastat ( oma keharaskust peab suutma ise kätega köiest hoides turvama ). Võib tekkida vajadus sisse lülitada “nelikvedu”.

NB! ”Sportlik väljakutse” on seotud teenus karjäärisafariga.

NB! Sportlikku seiklusmatka pakume vaid E-N!

Hind:
Kuni 10 inimest 170€
Edasi 15€/inimene
*soovitav grupi suurus on kuni 10 inimest korraga

Kestus: 3h

Karjäärisafari

Retk maasturitega vanas Aidu karjääris, mis on pooleldi kattunud metsaga ning pooleldi paekiviväljadega. Retk viib läbi kraavide, metsasihtide ja raske tehismaastiku. Teel ei puudu ka tipud, tehisjärved ning karjäärikanjonid. Safari jooksul näeb ja kuuleb huvitavaid fakte energia ja kaevanduste kohta, lisaks arutleme keskkonna teemadel.

Hind:

25€/inimene, miinimum grupp 10 inimest (250€)
E-N väiksematele gruppidele (kuni 7 in) hind 200€.

Kestus: 1,5h

Veematk kaatriga

Parima ülevaate saab Aidu veeteedest muidugi vett mööda.
Meie suure ja stabiilse kaatriga saab nii rahulikult imelisi vaateid nautida kui vajadusel vee kohal lennata. Just selliselt on iseloomustanud emotsioone need, kes julgesid täispöördeid soovida..
Matka kestel näeb erinevaid Aidu kanaleid, suurimat allikat, sinist laguuni, Aidu pankrannikut ja muidugi suurimat truupi, mis pandud tee alt läbi just selleks, et sealt paadiga läbi saaks.

Kaater mahutab 19 inimest (kaatreid on kaks)

Hind: 

25€/inimene, miinimum grupp 10 inimest (250€)

Kestus: 1,5h

Veematk kanuude, kummiparvedega või SUP-laudadega Aidu karjääris

Veematk on meeskondlik sõit kanuude või raftiparvedega veega täitunud vanas põlevkivikarjääris. Kanuumatk Aidu karjääris on aktiivne ajaveetmisvõimalus pere, sõprade või töökollektiiviga. Matka viib läbi giid, kes õpetab selgeks parima sõidutehnika ja oskab ümbruskonna kohta nii mõndagi rääkida!

Kanuud mahutavad kuni 27 inimest ja raftiparved kuni 14 inimest.

Hind: 

25€/inimene, miinimum grupp 10 inimest (250€)

Kestus: 1,5h

Maa-alune ekskursioon

Maa-alune ekskursioon kaevanduspargis. Ekskursioon toimub maa all endistes Kohtla kaevanduse käikudes – tutvustatakse kaevurite tööpaiku, töötavat kaevandustehnikat, lõhkeaineladu, sõita saab allmaarongiga ning proovida kaevuripuuriga puurimist. Ekskursioon toimub Eesti Kaevandusmuuseumis

Hind:

Täispilet 23€ / sooduspilet 15€

sooduspilet: õpilane, tudeng, EV pensionär, õpilasgruppi saatev õpetaja, muuseumitöötaja

Kestus: 1,5h

 

Enduro

Sõit toimub enduro tsiklitega karjääri tehismaastikul. Enne sõitu on äärmiselt tähtis määrata raja raskustase, et kogu grupp saaks sõiduga hakkama. Kui endal tsiklit ei ole, saab meilt rentida!

Hind:

Matkajuhi päev 300€ (5h)
Mootorratta rent 180€ / päev
Varustuse rent 60€ / päev

Karuperse SPA

Saun asub Aidu karjääris (täpsemalt ***…). Mahutab 6 inimest, koos platvormiga kuni 20 inimest.

Hind:
4 tundi 150€

Toitlustus

Meie kaudu saate tellida oma üritusele ka toitlustuse. Piknik kasvõi Sipelgamäe otsas – teeme ära!

Küsi menüüd ja pakkumist!

 

NB! Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.