Sinu järgmine seiklus on siin...

ADRENAATOR

Seiklus täispööretel
Seiklused

TEENUSED

Seiklusmatk ”kõigile jõukohane”

Seiklusmatk toimub vanas Kohtla karjääris. See on kaardi järgi orienteerumine, vihjete järgi otsimine,  koopa ja aarde leidmine, parvega veetakistuse ületamine, purrete ja teiste põnevate takistuste ületamine. Vajalik on orienteerumisoskus (piisab, kui üks grupist oskab).

Eesmärk: looduses liikumine, meeskonnatöö arendamine ja ülesannete lahendamine. Sihtpunktis ootab maastur safarisõiduks. Distantsi miinimum ca. 2,8 km. Lihtsustamiseks võimalik rada tähistada. Sisaldab lühikest instruktaaži orienteerumiseks,  kaarti, kompassi, esmaabipakki ja vajadusel eksinute juhatamise. Matka saab lõpetada piknikuga, küsi menüüd!

NB! Seiklusmatk on seotud teenus karjäärisafariga!

Hind:
Kuni 10 inimest 120€
Edasi 10€/inimene
*soovitav grupi suurus on kuni 10 inimest korraga

Kestus: 1,5h

Seiklusmatk ”sportlik väljakutse”

Lisaks põhirajale pikem ja raskem versioon, rada on kokku 6,2 km, selle juures tõusumeetreid 380! See on pisiasi, mis tõmbab igal matkasellil näo naerule, kuna oleme harjunud, et Eestis on maa tasane. Veel ägedamad vaated, veel järsemad tõusud ja laskumised. Vanust soovitame vähemalt 15 eluaastat ( oma keharaskust peab suutma ise kätega köiest hoides turvama ). Võib tekkida vajadus sisse lülitada “nelikvedu”.

NB! ”Sportlik väljakutse” on seotud teenus karjäärisafariga.

Hind:
Kuni 10 inimest 170€
Edasi 15€/inimene
*soovitav grupi suurus on kuni 10 inimest korraga

Kestus: 3h

Karjäärisafari

Retk maasturitega vanas Aidu karjääris, mis on pooleldi kattunud metsaga ning pooleldi paekiviväljadega. Retk viib läbi kraavide, metsasihtide ja raske tehismaastiku. Teel ei puudu ka tipud, tehisjärved ning karjäärikanjonid.  Matka jooksul näeb ja kuuleb huvitavaid fakte energia ja kaevanduste kohta ning arutletakse keskkonna teemadel.

Hind:

Kuni 7 inimest 150€
Kuni 19 inimest 300€
Kuni 26 inimest 450€
Kuni 38 inimest 600€

Kestus: 1,5h

Veematk kaatriga

Parima ülevaate saab Aidu veeteedest muidugi vett mööda.
Meie suure ja stabiilse kaatriga saab nii rahulikult imelisi vaateid nautida kui vajadusel vee kohal lennata. Just selliselt on iseloomustanud emotsioone need, kes julgesid täispöördeid soovida..
Matka kestel näeb erinevaid Aidu kanaleid, suurimat allikat, sinist laguuni, Aidu pankrannikut ja muidugi suurimat truupi, mis pandud tee alt läbi just selleks, et sealt paadiga läbi saaks.

Kaater mahutab 20 inimest

Hind: 

Kuni 10 inimest 250€, edasi 15€/inimene

Kestus: 1,5h

Veematk kanuude, kummiparvedega või SUP-laudadega Aidu karjääris

Veematk on meeskondlik sõit kanuude või raftiparvedega veega täitunud vanas põlevkivikarjääris. Kanuumatk Aidu karjääris on aktiivne ajaveetmisvõimalus pere, sõprade või töökollektiiviga. Matka viib läbi giid, kes õpetab selgeks parima sõidutehnika ja oskab ümbruskonna kohta nii mõndagi rääkida!

Kanuud mahutavad kuni 27 inimest ja raftiparved kuni 14 inimest.

Hind: 

Kuni 10 inimest 250€, edasi 15€/inimene

Kestus: 1,5h

Maa-alune ekskursioon

Maa-alune ekskursioon kaevanduspargis. Ekskursioon toimub maa all endistes Kohtla kaevanduse käikudes – tutvustatakse kaevurite tööpaiku, töötavat kaevandustehnikat, lõhkeaineladu, sõita saab allmaarongiga ning proovida kaevuripuuriga puurimist. Ekskursioon toimub Eesti Kaevandusmuuseumis

Hind:

Teisipäev-laupäev: 12€/20€

sooduspilet: õpilane, tudeng, EV pensionär, õpilasgruppi saatev õpetaja, muuseumitöötaja

Kestus: 1,5h

Enduro

Sõit toimub enduro tsiklitega karjääri tehismaastikul. Enne sõitu on äärmiselt tähtis määrata raja raskustase, et kogu grupp saaks sõiduga hakkama. Kui endal tsiklit ei ole, saab meilt rentida!

Hind:

Matkajuhi päev 300€ – kestus 5h.
Mootorratta rent 160€
Varustuse rent 80€

Mobiilne saun kümblustünniga

Mobiilne sauna koos kümblustünniga, hinnad kehtivad Aidu karjääri piirkonnas.

Hind:
3 tundi 180€
6 tundi 220€

Toitlustus

Meie kaudu saate tellida oma üritusele ka toitlustuse. Piknik kasvõi Sipelgamäe otsas – teeme ära!

Küsi menüüd ja pakkumist!

NB! Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.