Sinu järgmine seiklus on siin...

ADRENAATOR

Seiklus täispööretel
Seiklused

TEENUSED

Seiklusmatk  

Seiklusmatk vanas Kohtla karjääris. See on kaardi järgi orienteerumine, vihjete järgi otsimine,  koopa ja aarde leidmine, parvega veetakistuse ületamine, rippsild ja teised põnevad takistused. Vajalik on täpsem orienteerumisoskus (piisab, kui üks grupist oskab)

Eesmärk: Looduses liikumine, meeskonnatöö ja ülesannete lahendamine. Sihtpunktis ootab maastur safarisõiduks. Distantsi miinimum ca. 3 km. Lihtsustamiseks võimalik rada tähistada. Sisaldab lühikese instruktaaži orienteerumiseks,  kaarti, kompassi, esmaabipakki ja vajadusel eksinute juhatamise.

Kestus1,5h. NB! Seiklusmatk on seotud teenus karjäärisafariga!

Hind:

2-10 inimest 80€
10 – 20 inimest 160€
20 – 30 inimest 240€
*soovitav grupi suurus on 10 inimest korraga
Karjäärisafari   

See on retk maasturitega Aidu karjääris, mis on pooleldi kattunud metsaga ning pooleldi paekiviväljadega. Retk viib läbi kraavide, metsasihtide ja raske tehismaastiku. Teel ei puudu ka tipud, tehisjärved ning karjäärikanjonid.  Matka jooksul näeb ja kuuleb huvitavaid fakte energia ning keskkonna teemal.

Kestus: 1,5h.

Hind:

2-7 inimest 115€
7-19 inimest 220€
20-25 inimest 335€
26-32 inimest 450€Veematkad Aidu karjääris ja Purtse jõel

Veematkal on meeskondlik sõit kanuude või raftiparvedega veega täitunud vanas põlevkivikarjääris või Purtse jõel. Veeteede pikkus on 5-25km, koostame marsruudi vastavalt grupi soovidele! Kanuud mahutavad kuni 25 inimest ja parved 4- 12 inimest.

Matkad kestavad alates 1,5h tunnist.

Hind: 

Kuni 10 inimest 170€, edasi 15€/inimene


Maa-alune ekskursioon

Maa-alune ekskursioon kaevanduspargis. Ekskursioon toimub maa all endise Kohtla kaevanduse käikudes – tutvustatakse endiste kaevurite tööpaiku, töötavat kaevandustehnikat, lõhkeaineladu, sõita saab allmaarongiga ning proovida kaevuripuuriga puurimist.

Kestus 1,5h, rühma suurus kuni 35 inimest

Hind: alates 17€/inimene
ATV-safari

Sõit toimub sellistel teedel ja radadel, kuhu ka off-road džiibiga ei saa. On erilisi radu, kergest väga raskeni. Väga tähtis on võtta kaasa vahetusriided ja kummikud. Enne sõidu algust väike väljaõpe, kuidas ATV-ga sõita. Kaasa saab sõidukindad, kiivri ja instruktori/giidi.

Kestus 1,5h.

NB! Sõidukit ei anta kasutusse, kui olete tarvitanud alkoholi.

Hind:

Kuni 5 inimest 400€
-edasi 70€/inimene
Off-Road safari

Sõit maasturitega ümber Aidu karjääri + kõik huvitavad kohad karjääris: Sipelgamägi, sõudekanal, vanad settebasseinid, veega täitunud tranšeed, kivihiis, karjääri vingeim vaade, jõe läbimine jne. Giid jõuab kindlasti rääkida nii põlevkivi kui keskkonna teemal. See on päev täis põnevat maastikku ja samas ka tõsine off-road elamus. Võimalus ka ise roolis olla. Rühma suurus 2-15 suvel ja talvel 2-10 inimest. Kestab 3-4h.

Hind:

2-7 inimest 280€
8-14 inimest 490€
Lisainstruktor 60€Enduro-safari

Sõit toimub enduro tsiklitega karjääri tehismaastikul. Enne sõitu on äärmiselt tähtis määrata raja raskustase, et kogu grupp saaks sõiduga hakkama. Kui endal tsiklit ei ole, saame soovitada selle rentimist koostööpartneritelt.

Kestus 5h. Rühma suurus 2-20 inimest.

Hind:

Kuni 5 inimest 150€
Edasi 25€/inimeneUjuvsaun

Ujuvsaun asub Aidu karjääris. Saun mahutab 6 inimest, koos platvormiga kuni 20 inimest.

Hind:

Kuni 3h 75€
Kuni 4h 100€
Kuni 10h 150€Mobiilne saun kümblustünniga

Mobiilse sauna koos kümblustünniga saate tellida endale sobivasse kohta. NB! Kümblustünni eelduseks on 1m3 vee olemasolu.

Hind:

Kuni 3h 200€ (ainult saun 100€)
Kuni 6h 300€
Kuni 24h 400€

Telksaun

Telksaun on ainulaadne, kuna seda saab transportida igale poole – rabajärve äärde, metsatukka..

Hind:
Kuni 3h 100€Toitlustus

Meie kaudu saate tellida oma üritusele ka toitlustuse.

Küsi menüüd ja pakkumist!

NB! Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.